“Профілактика наркотичної залежності та зараження ВІЛ/СНІД серед поліцейських”

З метою сприяння захисту молоді від наркотичної залежності, зараження ВІЛ/СНІД та формування навичок здорового способу життя для курсантів 1-го курсу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, в рамках проведення табірного збору, відбулося заняття на тему: “Профілактика наркотичної залежності та зараження ВІЛ/СНІД серед поліцейських”.

Психологом Херсонського факультету Колесніковою А.Г. для проведення цікавих та змістовних занять залучені фахівці Херсонського обласного благодійного фонду “Мангуст”, з яким заклад вищої освіти тісно співпрацює багато років.

На занятті курсанти ознайомилися з експрес-методами визначення наявності інфікування ВІЛ і могли протестувати стан власного здоров’я. Курсанти з’ясували принципи профілактики наркозалежності та заходи особистої безпеки поліцейського, отримали нові знання та враження.