Перемога студента ОДУВС у I етапі Кубку України з таїландського боксу Муей Тай — ОДУВС

Перемога студента ОДУВС у I етапі Кубку України з таїландського боксу Муей Тай

З 8 по 11 лютого 2018 року в місті Одеса проходив I етап Кубку України з таїландського боксу Муей Тай, у якому перемогу здобув студент Одеського державного університету внутрішніх справ.

У I етапі Кубку взяв участь 61 спортсмен з 14 областей України. Під час заходу спортсмени черговий раз перевірили рівень своїх фізичних навичок та позмагались з достойними суперниками.

За підсумками змагань у командному заліку на першому місці команда Одеської області, на другому — команда м.Києва та на третьому — бійці Харківської області.

Студент 3-го курсу факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ Роман Вагилевич продемонстрував неабиякі результати та зайняв 1-ше місце у ваговій категорії 54 кг.

По закінченню, спортсмен був нагороджений пам’ятною медаллю та грамотою.

Вітаємо нашого вихованця з гідним результатом та бажаємо й надалі вражати усіх своїми спортивними досягненнями!