Привітання ректора Одеського державного університету внутрішніх справ з Днем Соборності України (відео)

У цей день 101 рік тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який заклав підґрунтя для відродження незалежної, соборної, демократичної України та утвердження національної ідеї.

Цей історичний урок соборності довів, що наш народ духовно єдиний, об’єднаний спільною історичною пам’яттю, турботою про сьогодення і відповідальністю перед майбутнім.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акта Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок – берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.

Тож, вшануймо їх і працюймо разом для світлого майбутнього нашої рідної України!

Бажаю вам добра, порозуміння, незламного українського духу та гордості за рідну націю.

ректор Одеського державного

університету внутрішніх справ                                                                                                                                  В’ячеслав АБРОСЬКІН