Презентація монографії «Військово-цивільні адміністрації в Україні: досвід комплексного дослідження» у ЛДУВС

img_7633Днями в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відбулась презентація монографії проректора Одеського державного університету внутрішніх справ доктора юридичних наук, професора Сергія Кузніченка під назвою «Військово-цивільні адміністрації в Україні: досвід комплексного дослідження». Видання присвячене проблемам існування військово-цивільного співробітництва в історичному досвіді державотворення України.

img_7730У роботі автор проаналізував правовий статус військово-цивільних адміністрацій, визначив їхні основні права та обов’язки в процесі забезпечення проведення антитерористичної операції, розкрив функціональне навантаження та роль військово-цивільних адміністрацій у процесі забезпечення соціального та економічного розвитку територій в умовах безпосереднього проведення антитерористичної операції й визначив особливості організаційної побудови та кадрового забезпечення військово-цивільних адміністрацій.

У рамках заходу відбулось обговорення з представниками виконавчих органів міськради, державних і правоохоронних структур питань правового статусу, прав, обов’язків, функцій та порядку здійснення діяльності  військово-цивільної адміністрації Луганської області.

(За матеріалами ЛДУВС)

img_7569img_7547 img_7551 img_7558  img_7576 img_7599 img_7609 img_7623  img_7635 img_7647 img_7691img_7584