Представники ОДУВС зустрілися з учнями Одеського ліцею «Ланжеронівський»

photo_2018-12-17_09-11-53photo_2018-12-17_09-12-1214 грудня, в рамках Всеукраїнського тижня права та масштабної серії заходів, покликаних сприяти підвищенню правової освіченості та правової свідомості громадян, представники Одеського державного університету внутрішніх справ зустрілися з учнями 9-их класів Одеського ліцею «Ланжеронівський» Одеської міської ради Одеської області та провели тематичну бесіду освітньо-виховного характеру.

photo_2018-12-17_09-12-34photo_2018-12-17_09-12-43З метою ефективного правового виховання, працівники ОДУВС постійно проводять роботу з профілактики дитячої злочинності. Дані заходи направлені на подолання негативних явищ у дитячому середовищі.

Під час зустрічі представники вишу розповіли школярам про поліцію та роботу поліцейських. Курсант 3-го курсу факультету № 2  Тетяна Бедрій поспілкувалася з присутніми на тему правил безпечної поведінки в інтернеті. Учні дізналися багато цікавого про криміналістику, побачили слідчу валізу та за допомогою курсантів 4-го курсу факультету № 3 Станіслава Кічука та Богдана Фарафонтова відчули себе справжніми експертами-криміналістами при дактилоскопіюванні пальців рук.

photo_2018-12-17_09-13-15sam_5562Правоохоронці наводили реальні приклади зі своєї службової практики, діти ставили питання, які їх цікавили, та отримували кваліфіковані відповіді.

Тиждень права завершився, проте подібні зустрічі зі школярами будуть проводитися й надалі, бо вони носять, перш за все, правоінформаційний та правовиховний характер, а також спрямовані на те, щоб кожен громадянин України з раннього віку не тільки знав свої права й обов’язки, а й поважав права та свободи інших людей, усвідомлював ступінь важливості дотримання принципу верховенства Права та Закону в державі.