Представники ОДУВС зустрілися з керівником відділу Управління ООН з наркотиків та злочинності (UNODC)

20 березня 2018 року представники університету зустрілися з Головою секції програм співпраці з правоохоронними органами Управління ООН з наркотиків та злочинності (UNODC) Тофіком Муршудлу.

0-02-05-febe9ff54e2009f464a2b8f5f710db9f01af7081d2a279c6df2130b9944366e5_fullУ зустрічі взяли участь проректор Одеського державного університету внутрішніх справ Андрій Холостенко, завідувач науково-дослідної лабораторії з проблемних питань протидії наркозлочинності Ігор Горбаньов, завідувач науково-дослідної лабораторії з проблемних питань кримінального аналізу Карен Ісмайлов, керівник регіонального програмного офісу UNODC Жаннат Космухамедова та офіцер з попередження злочинності та кримінальної юстиції, Глобальна програма протидії відмиванню коштів та фінансування тероризму UNODC Євген Уманець.

Під час зустрічі обговорювались питання проведення спільних заходів за напрямом протидії наркозлочинності, де Одеський державний університет внутрішніх справ виступить повноправним партнером у національних та міжнародних програмах. Співпраця передбачає проведення тренінгів із залученням фахівців Управління ООН з наркотиків та злочинності, доступ до передових міжнародних методик з питань протидії наркозлочинності та кримінального аналізу, участь представників науково-педагогічного складу ОДУВС у міжнародних тренінгах, розроблення проекту Концепції кримінального аналізу в системі органів правопорядку МВС України тощо.

Цього ж дня з Тофіком Муршудлу зустрівся й голова Нацполіції Сергій Князєв. Під час зустрічі йшлося про регіональну та міжнародну співпрацю у протидії незаконному обігу наркотиків, зброї, торгівлі людьми та іншим тяжким злочинам, вчинюваним організованими злочинними групами та організаціями.

«Серед напрямів, за якими ми працюємо, – розвиток регіонального та міжнародного співробітництва. Також займаємося сприянням у створенні структур з обробки та аналізу оперативної інформації, а також навчання особового складу у цій сфері. Наша мета – не лише навчити конкретних людей аналізу оперативної інформації, а ввести його в структуру самого навчання, зробивши інституційним чинником», – наголосив під час зустрічі з Сергієм Князєвим Тофік Муршудлу.