Правові лекції серед школярів: «Стоп Булінг» та «Безпечний інтернет»

??????????img_0489 Представники наукового гуртка кафедри адміністративного права та адміністративного процесу «Фортеця права» рядовий поліції Діана Саруханян, курсант 307 взводу факультету № 3, та рядовий поліції Олександр Сікорський, курсант 308 взводу факультету № 3, у взаємодії з працівником відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Одеській області повели профілактичні бесіди на тему «Стоп Булінг» та «Безпечний інтернет» для учнів 7-11 класів загальноосвітньої школи № 101 та  спеціалізованої школи № 111.

Також проведено бесіди з учнями, які систематично порушують дисципліну, в ході яких правоохоронці наголосили на важливості усвідомлення виконання суспільних принципів і норм поведінки для формування в них рис дисциплінованості, обов’язковості та відповідальності.