Практичне заняття з курсантами вишу у відділенні №1 Херсонського районного управління ГУНП в Херсонській області

img_20210220_143140_592Запорука успіху слідчого – це знання законодавства та правильне його застосування на практиці. Програма підготовки курсантів Херсонського факультету, які навчаються за спеціальністю “Право”, та у майбутньому будуть призначені на посади слідчих в територіальних підрозділах Національної поліції, передбачає теоретичну та практичну складову. Останньому приділяється особлива увага.

20 лютого доцент кафедри професійних та спеціальних дисциплін підполковник поліції Дмитро Карбовський до переведення в Херсонський факультет проходив службу “на землі” і як ніхто розуміє важливість ролі слідчого у процесі виявлення, розслідування та розкриття правопорушень. Тому відпрацювання навичок майбутніх слідчих проводить у постійній співпраці з практикуючими фахівцями.

img_20210220_143143_288Так, для курсантів 3-го курсу навчальною аудиторією стало приміщення відділення №1 Херсонського районного управління ГУНП в Херсонській області, що розміщується в смт Білозерка.

Заступник начальника відділення – начальник слідчого відділення підполковник поліції Тетяна Кобзар разом із своїми підлеглими – слідчими та дізнавачами допомогли на практиці відпрацювати навчальні теми: “Процесуальний порядок призначення криміналістичних експертиз”, “Прийняття рішення про затримання особи. Складання протоколу про затримання підозрюваного”, “Організація та проведення обшуку, тимчасове вилучення майна”.