Похід курсантів ОДУВС до кінотеатру

izobrazhenie_viber_2019-09-22_16-05-1522 вересня курсанти 1-го та 2-го курсів факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали кінотеатр, де переглянули цікаву сучасну картину.

Курсантське життя наших вихованців насичене та цікаве, вони не тільки наполегливо та старанно навчаються, здобуваючи необхідні знання, але й вміють цікаво та корисно організовувати своє дозвілля.

izobrazhenie_viber_2019-09-22_16-07-04Так, у супроводі фахівця факультету старшого лейтенанта поліції Руслана Щітинського вихованці ОДУВС переглянули фільм «До зірок».

У центрі сюжету постає космонавт Рой Макбрайд. Він часто відправлявся у подорожі космічним простором, проте його нова місія аж ніяк не пов’язана з робочим планом. izobrazhenie_viber_2019-09-22_16-05-23Річ у тім, що близько двадцяти років тому його батько зник під час виконання обов’язків і польоту на Нептун, метою якого був пошук позаземного інтелекту. Тепер його син Рой став інженером армійського корпусу і він налаштований знайти зниклого батька, а також розгадати таємницю, яка загрожує цілій планеті. Доклавши зусиль, йому вдасться дізнатися, що ставить під знак питання існування людей і їхнє місце у космосі.

Головні ролі у фільмі зіграли голлівудський актор Бред Пітт, ірландська актриса Рут Негга, а також американський кіноактор Томмі Лі Джонс.

Після вдалого відпочинку курсанти обмінялись думками та враженнями й готові до засвоєння нового навчального матеріалу.