Перспективний план підвищення якості викладання іноземної мови в університеті

d04ade6d-2b25-4cac-ae2d-8ea5551ddcdce6514bc6-9cc5-421d-b86a-ae8b7d62ef0eКафедра мовної підготовки спільно з навчально-науковим інститутом права та кібербезпеки Одеського державного університету внутрішніх справ представили керівництву вишу стратегію та перспективний план підвищення якості викладання іноземної мови професійного спрямування для курсантів та студентів закладу вищої освіти.

Ректор університету В’ячеслав Аброськін особливу увагу звернув на необхідність збільшення ефективності методики викладання іноземної мови у виші та проведення наукових конференцій, співпраці з генеральними консульствами країн для отримання майбутніми правоохоронцями якісних знань, необхідних для несення служби у підрозділах Національної поліції України.

2df4cde6-ee2f-4397-8bfd-6873b9cded934b449abe-972a-4280-9adb-21958d1d3156Завідувач кафедри мовної підготовки університету доктор педагогічних наук, професор Наталія Петлюченко наголосила на доцільності проведення конкурсів та олімпіад за участі курсантів та студентів університету, а також створення розмовних гуртків для найбільш активної та мотивованої молоді вишу.

Разом з цим, керівниця кафедри зазначила, що для викладачів кафедри мовної підготовки 17 червня буде проведено онлайн тестування telc GmbH на рівень С1 за двома іноземними мовами: англійською та німецькою. Викладачі, які успішно пройдуть тестування, можуть претендувати на отримання ліцензії екзаменатора міжнародного інституту тестування з іноземних мов telc GmbH.