[gtranslate]

Освітня лекція серед курсантів факультету № 1 з протидії та викриття наркозлочинності

img_819912 червня в Одеському державному університеті внутрішніх справ за ініціативою викладачів-кураторів 201 та 202 навчальних взводів факультету № 1 доцента кафедри кримінального права та кримінології кандидата юридичних наук, доцента Людмили Кулик та доцента кафедри кримінального права та кримінології кандидата юридичних наук Ірини Чекмарьової було проведено зустріч зі старшим оперуповноваженим відділу протидії наркозлочинності ГУНП в Одеській області Андрієм Уренчуком.

img_8202На заході були присутні: декан факультету № 1 Ігор Козак, провідний фахівець факультету № 1 Ігор Пучков, завідувач кафедри кримінального права та кримінології Оксана Гритенко,img_8209 доценти кафедри: Людмила Кулик, Ганна Резніченко, Ірина Чекмарьова, викладачі кафедри Андрій Воронцов, Христина Кричевська, Вікторія Луріс, завідувач кафедри теорії та історії держави і права Андрій Бабенко, доцент кафедри Марина Небеська, старший лаборант кафедри Анастасія Морозенко та викладач кафедри філософії Владислав Варинський, а також курсанти І-ІІ курсів факультету № 1.

img_8212У ході проведеної зустрічі практичний співробітник відділу протидії наркозлочинності розповів курсантам про основні заходи, що застосовуються для протидії та викриття наркозлочинності, сучасні форми прояву наркозлочинності. img_8210Курсанти виявили зацікавленість щодо алгоритму розкриття та процесуального оформлення речових доказів у злочинах у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, способів безконтактного поширення наркотичних засобів та психотропних речовин. Андрій Уренчук відповідав на питання, які задавали курсанти, схематично зображував на дошці алгоритми дій та схеми злочинної діяльності наркозлочинців.

Присутні на заході подякували за змістовну робочу зустріч, яка допоможе майбутнім правоохоронцям у їх практичній діяльності, та домовилися про подальшу співпрацю.