ОДУВС відзначає 97-му річницю від Дня утворення навчального закладу

Керівництво Одеського державного університету внутрішніх справ від щирого серця вітає науково-педагогічний склад, працівників, курсантів та студентів з 97-ю річницею від Дня утворення закладу вищої освіти.

Історія нашого університету починає свій відлік від 27 лютого 1922 року, коли була створена Одеська губернська школа підготовки молодих та старших міліціонерів. У подальшому Одеська школа міліції проходила цілу низку реформаційних змін, змінюючи назву та рівень акредитації, але традиції навчального закладу досі залишаються незмінними, а саме: високий рівень фахової підготовки, демократичність, поєднання теорії та практики.

За часи свого існування університет досяг значних успіхів у своєму розвитку та став провідним центром підготовки кадрів для органів Національної поліції України, здатним забезпечити їх патріотично налаштованими, висококваліфікованими та фізично підготовленими фахівцями.

Завдяки потужному науково-педагогічному колективу, серед яких шановані професори та доктори наук, доценти та кандидати наук, видатні науковці та освітяни, лише за 10 років у стінах університету успішно підготовлено та випущено понад 11 тисяч правоохоронців та юристів.

Від щирого серця висловлюємо глибоку подяку всім працівникам університету, адже саме завдяки вашому безцінному досвіду, працьовитості та патріотизму ми готуємо справжніх професіоналів, які стоятимуть на варті правопорядку та розбудовуватимуть нову демократичну Державу!

ректор ОДУВС

доктор юридичних наук

генерал поліції третього рангу                                                                                                                                    І.П. Катеринчук