ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ДЕТЕКТИВІВ

Науково-педагогічний склад кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ОДУВС взяв участь у вебінарі, присвяченому проблемним питанням функціонування поліцейських детективів.

35Засідання Всеукраїнського круглого столу «Діяльність поліцейських детективів: сучасний стан та перспективи» у форматі вебінару було проведено в Донецькому юридичному інституті МВС України.

У науковому заході взяли участь провідні науковці та представники практичних підрозділів Національної поліції України.

Нагадаємо, що рішення впровадити експеримент з детективами було прийнято керівництвом МВС та Національної поліції України з урахуванням законодавчих змін та у зв’язку із великим навантаженням на слідчі підрозділи.

Метою проведення круглого столу було вироблення пропозицій щодо розв’язання проблем поліцейської детективної (розшукової) діяльності та подальших перспектив її легалізації в Україні, встановлення форм і способів контролю держави за її провадженням.

Напрямами роботи круглого столу стали:

– детективна (розшукова) діяльність в Україні;

89– детективна (розшукова) діяльність за кордоном;

– приватна детективна діяльність в Україні та зарубіжний досвід її діяльності;

– діяльність поліцейських детективів в Україні;

– проблеми легалізації детективної (розшукової) діяльності в Україні;

– сучасний стан та перспективи діяльності поліцейських детективів в Україні.

У вебінарі взяли участь представники нашого університету – завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Сергій Єгоров, професор кафедри ОРД кандидат юридичних наук, доцент Сергій Албул, доценти кафедри ОРД кандидат юридичних наук Євген Поляков, кандидат юридичних наук Тарас Щурат та викладач кафедри ОРД Ігор Форнальчук.

2  4 67-1