Обговорення питань майбутнього працевлаштування студентів ОДУВС

photo536163718192546915614 листопада в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулася зустріч начальника відділу кадрового забезпечення Управління патрульної поліції в Одеській області Олександра Краснобаєва зі студентами Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки з метою їх майбутнього працевлаштування.

Вже на початку навчального року актуальним стало питання працевлаштування вихованців ОДУВС, які навчаються на денній формі за контрактом. Під час зустрічі детально обговорювалися перспективи служби в поліції, порядок подання анкети, оформлення справи, можливість та законність такого працевлаштування. Також особливу увагу приділили питанню щодо організації навчання в умовах поєднання зі службою в органах поліції.

Серед студентів нашого вишу вже є ті, хто виявив бажання спробувати свої сили та здібності у службі в поліції.