На шляху до євроатлантичної інтеграції

20 листопада, з метою розширення світогляду та ерудиції курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ, проведено інформаційний день, присвячений євроатлантичній інтеграції України в НАТО.

img_0008З курсантами факультету №1 було проведено бесіду за темою: “Історичні передумови створення Північно-атлантичного альянсу. НАТО: її функції, принципи та країни партнери в складі Альянсу”.

Лекцію було проведено достатньо змістовно та за активної участі курсантів, було висвітлено позитивні аспекти співробітництва України з НАТО, обговорено цілі та цінності, які захищає Організація Північноатлантичного договору.

Також на факультетах № 1, № 2, №3 розміщено інформаційно-роз’яснювальний плакат, присвячений партнерству України з НАТО.