Курсантське дозвілля

mmmmmmmmmmmmmmmyayayayayayayayayayayayayayayayayayayayayaya21 вересня у дендропарку Перемоги офіцерським складом факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Одеського державного університету внутрішніх справ було проведено захід «Пікнік на узбіччі» для першокурсників факультету з метою підняття колективного духу та розвитку спортивних навичок курсантів.

На даному заході проводились спортивні та розважальні конкурси: «Зламаний телефон», «Дожени білку», «Крокодил» та «Хто перший», а також художні виступи: декламування віршів, танцювальні номери, виступи команди КВК та флешмоб.

Курсанти із великим задоволенням брали участь у конкурсах, проявивши неабияку активність, кмітливість та жагу до перемоги.