Курсанти ОДУВС завітали на відкриття нового концертного сезону в Одеській обласній філармонії

img_002313 вересня з метою підвищення рівня загальнокультурного виховання курсанти факультету №1 Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Одеську обласну філармонію, де були присутні на відкритті нового концертного сезону 2018-2019 Національного одеського філармонічного оркестру під керівництвом народного артиста України диригента Хобарта Ерла за участі соліста — скрипаля Олексія Семененка.

img_0020У програмі концерту прозвучали твори Яна Сібеліуса (1865-1957, фінського композитора шведського походження) концерт для скрипки з оркестром, Симфонія № 7, та Моріса Равеля (1875-1937, французького композитора, якій увійшов в історію як представник музичного імпресіонізму) «Павана на смерть Інфанти».

Курсанти отримали багато нових незабутніх вражень, якими з радістю ділилися зі своїми однокурсниками.