Курсанти ОДУВС відвідали Центральну міську бібліотеку ім. І. Франка

З метою національно-патріотичного виховання особового складу, 30 жовтня курсанти 2-го та 3-го курсів факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ у супроводі провідного фахівця факультету підполковника поліції Сергія Терещенка відвідали Одеську центральну бібліотеку ім. І.Я. Франка.

img_5394З курсантами було проведено виховний захід у форматі бібліографічного дослідження на тему: «Визволення України від німецько-фашистських загарбників».

img_5396Захід було підготовлено та проведено завідуючим сектором менеджменту та маркетингу методичного відділу ОЦБ  ім. І.Я. Франка Іриною Серебренниковою та методистом Наталією Брутт.

Під час зустрічі курсантам були представлені матеріали історичної кінохроніки, проведено аналіз військових операцій по визволенню України: Курської битви (5 липня – 23 серпня 1943 р.),img_5409 звільнення Харкова (23 серпня 1943 р.), битви за Дніпро (вересень-жовтень 1943 р.) та визволення Києва (6 листопада 1943 р.),  Житомирсько-Бердичівської (грудень 1943 – січень 1944 рр.), Корсунь-Шевченківської (січень-лютий 1944 рр.), Криворізької (січень-лютий 1944 рр.); визволення Одеси, Миколаєва (березень-квітень 1944 рр.), визволення Криму (квітень-травень 1944 рр.), Львівсько-Сандомирської (липень-серпень 1944 рр.) та звільнення Львова (27 липня 1944 р.), Східно-Карпатської (вересень-жовтень 1944 рр.), а також надано характеристику та розглянуто роль полководців, які брали участь у визволенні України: Малиновського Р.Я., Толбухіна Ф.І., Черняховського І.Д. та інших.