Курсанти ОДУВС відвідали «Дитячий будинок «Перлинка»

10 грудня 2017 року курсанти 4-го курсу факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ провели лекційне заняття зі старшими вихованцями Одеського комунального навчального закладу «Дитячий будинок «Перлинка» та привітали їх з наступаючими новорічно-різдвяними святами.

Курсанти університету провели бесіду на тему: «Відповідальність за розміщення статей, коментарів в соціальних мережах, які засуджують іншу особу».

У свою чергу, вихованці з цікавістю слухали майбутніх правоохоронців, задавали багато питань та отримували на них вичерпні відповіді.

Слід відмітити, що цей дитбудинок створений з метою забезпечення розвитку, виховання, навчання та соціальної адаптації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування дошкільного та шкільного віку, а також тих, хто перебуває у родинних стосунках.

Дітям було надзвичайно приємно вкотре бачити гостей, тож вони із захопленням та радістю запрошували відвідувати їх й надалі.