Курсанти долучилися до флешмобу до Дня Соборності України

101 рік тому, 22 січня 1919 року було підписано Акт Злуки. В цей день кордони злилися, а Дніпро з’єднали потужні мости, які тримаються і до сьогодні.

img_0738img_0770З цієї нагоди, на площі біля пам’ятника Дюку де Рішельє курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ разом із вихованцями Військової академії, академії Військово-морських сил і Національної Гвардії утворили в центрі Приморської вулиці велике серце, яке запалили ліхтариками телефонів та синхронними рухами зобразили биття серця.

Мета патріотичного заходу полягає в тому, щоб повідомити суспільство, що Соборність передбачає не лише пам’ять про минуле, але й потребує згуртованої спільної праці та взаємодії в сучасній Україні, коли ми, з різних регіонів, спілкуємося, разом працюємо, створюємо знакове та важливе.

img_0803created by dji cameraРазом з цим, одесити, гості міста, діти, молодь, люди старшого віку, незважаючи на різноманітність думок, поглядів та підходів до творення спільного майбутнього, взялися за руки та утворили “живий ланцюг” єднання, а історія цієї традиції починається з 1990 року, коли патріотично налаштовані українці вирішили так символічно продемонструвати державну єдність. “Ланцюг” протягувався, з’єднавши Івано-Франківськ (через Львів) і Київ у день 71-річчя Злуки УНР і ЗУНР. А саме в Одесі подібний захід проходить у дев’ятий раз.

img_0712 img_0722 img_0734   img_0757 img_0759 img_0762 img_0764 img_0766  img_0813 img_0822 img_0824created by dji camera