25 травня відбувся круглий стіл в рамках грантового проєкту «Формування культури законності та доброчесності курсантами університетів внутрішніх справ серед дітей віком 15-17 років в містах Одеса, Львів та Херсон», який проводить Одеський державний університет внутрішніх справ у партнерстві зі Львівським державним університетом внутрішніх справ за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

21У заході взяли участь практичні працівники поліції, науковці, курсанти та старшокласники. Під час заходу було обговорено питання законності та доброчесності як взаємопов’язаних категорій. Законність за своєю суттю є однією із складових доброчесності. Доброчесність виступає передумовою законності. Доброчесна людина завжди дотримується вимог законності. І не через страх покарання, а через свої особисті моральні переконання. Чим більше таких людей – тим міцніше порядок, тим стабільніша держава. Формування культури законності та доброчесності є запобіжником корупційних проявів у сучасному суспільстві.

Цікавими виявились думки молоді щодо активного використання соціальних мереж  Instagram, TikTok, колаборації з блогерами щодо поширення ідеї законності і доброчесності серед молоді. Також пролунала думка щодо проведення подібних заходів серед дітей, починаючи з початкової школи.

Оленою Ковальовою були представлені проєкти банерів щодо популізації ідеї законності і доброчесності для розміщення їх в соцмережах.  Посили, які надійшли від учасників, після опрацювання стануть основою методичних рекомендацій для курсантів щодо проведення серії тренінгів для школярів за зазначеною тематикою.

25bea192-be13-4a85-9318-7df575a55739 919ed571-6581-446a-9208-3b1c0050e78a 7fde2fb9-1912-41c2-a864-c1a17dfe680b