Конференція трудового колективу ОДУВС

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Сьогодні, 14 січня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулася позачергова конференція трудового колективу за участю делегатів від науково-педагогічного складу, командно-адміністративного та навчально-допоміжного персоналу, курсантів та студентів університету.

Для проведення зборів конференції було обрано президію у складі головуючого – Владислава Тарасенка, секретаря – Миколи Константинова та двох членів президії – Сергія Деревянкіна та Олександра Зайця, а також лічильну комісію: Олександра Сіфорова, Оксану Витяганець та Євгенія Євченка.

На розгляд конференції трудового колективу було винесено питання “Про внесення змін до Статуту Одеського державного університету внутрішніх справ”.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Слово для доповіді по питанню порядку денного було надано провідному юрисконсульту відділу юридичного забезпечення Розанні Арустамовій.

Рішення Вченої ради про внесення  змін до Статуту Одеського державного університету внутрішніх справ зачитав секретар Вченої ради Максим Ісаєнко.

За результатами відкритого голосування було одноголосно підтримано внесення відповідних змін до Статуту університету.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????