Інструктивне заняття з дотримання Правил дорожнього руху серед курсантів університету

0d12290b-6102-4d4a-a3d8-92a8ea06db4d-103 лютого в Одеському державному університеті внутрішніх справ фахівцем факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Вікторією Перевезнюк із залученням доцента кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки Олександра Геращенка проведено факультативне заняття з курсантами 1-го курсу факультету з метою поглибленого вивчення розділів 2 «Обов’язки водіїв» та 4 «Обов’язки пішоходів» Правил дорожнього руху, затверджених постановою КМУ від 10.10.2001 №1206 (зі змінами).

Разом з цим, подібне заняття щодо вивчення Правил дорожнього руху Олександром Геращенком проведено з курсантами 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

Курсанти також переглянули відеолекції за темою заняття.