ХЕРСОНСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ: ТАКТИКО-СПЕЦІАЛЬНІ НАВЧАННЯ ЩОДО ДІЙ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ МАСОВИХ ЗАХОДІВ

img_20180504_16100804 травня на базі Херсонського факультету ОДУВС пройшли спільні з ГУНП області тактико-спеціальні навчання, у ході яких діючі працівники поліції обласного главку разом із курсантами навчального закладу та слухачами центру первинної професійної підготовки відпрацьовували дії правоохоронців із забезпечення публічного порядку під час проведення масових заходів.

Основне завдання таких відпрацювань – забезпечити постійну готовність правоохоронців до дій в різних нештатних ситуаціях, які можуть виникнути в місцях масового перебування людей.

img_20180504_173447Треба зазначити, що аналогічні тренування вже проходили слухачі центру первинної професійної підготовки Херсонського факультету ОДУВС. Для забезпечення психологічної готовності майбутніх правоохоронців до дій в екстремальних умовах проводяться імітаційні заняття, під час яких майбутні поліцейські можуть відчути на собі, що таке бути у центрі подій під час масових заходів з порушенням публічного порядку в якості порушників та правоохоронців. Поки одна група «порушувала порядок» інша локалізувала дебоширів. У ході таких навчань відпрацьовуються навички використання окремих спецзасобів, які використовуються поліцейськими в умовах загострення громадських конфліктів.