“Glock-17” вже на “озброєнні” курсантів університету

img_7293Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін вручив завідувачу кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки полковнику поліції Володимиру Дулгеру п’ять одиниць спортивних самозарядних пістолетів «Glock-17» для оволодіння курсантами навичок стрільби з сучасної зброї.

«Майбутній офіцер поліції повинен вміти швидко та влучно стріляти, і досягти цього можливо лише завдяки постійним тренуванням. Протягом навчання в університеті знання та навички володіння табельною вогнепальною зброєю потрібно відпрацьовувати до автоматизму, адже постійне вдосконалення стрілецької майстерності допоможе зберегти ваше життя», – наголосив очільник вишу.

Слід зазначити, що перший пістолет Glock-17 побачив світ у 1982 році і зробив фурор на європейському ринку зброї. Завдяки малій вазі, ергономічності та надійності ця модель від австрійської фірми Glock стала популярною серед цивільного населення і силових структур багатьох країн.

img_7290img_4734 img_7283 img_7284 img_7285 img_7291