До ОДУВС завітали майбутні абітурієнти!

????????????????????????????????????????????????????????????????????????19 квітня Одеський державний університет внутрішніх справ черговий раз відкрив свої двері для майбутніх першокурсників, аби розповісти про умови вступу до нашого закладу вищої освіти та продемонструвати роботу структурних підрозділів вишу.

Присутні переглянули профорієнтаційний відеоролик, а після цього дізналися про переваги здобуття вищої юридичної освіти в ОДУВС. На запитання, які виникали в присутніх під час бесіди, відповіла координатор робочої групи з профорієнтаційної роботи Оксана Юрочко.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Далі школярів познайомили з діяльністю підрозділів університету, зокрема продемонстрували роботу кафедри спеціальної фізичної підготовки, ознайомивши учнів з правильним виконанням вправ з фізичної підготовки, та кафедрою тактико-спеціальної та вогневої підготовки, де вихованці вишу показали майстерність ведення вогню по нерухомих цілях.

Тож, гості університету мали нагоду переконатися в тому, що Одеський державний університет внутрішніх справ — це перспектива стати кваліфікованим юристом та правоохоронцем, не втративши можливість розвивати власні таланти.

Щиро віримо, що надана інформація допоможе майбутнім вступникам у їхньому непростому виборі. Чекаємо нових курсантів та студентів у гостинних стінах Одеського державного університету внутрішніх справ!