День відкритих дверей у Херсонському факультеті ОДУВС

5img-645b37c3b160d1308bf56519c2d20d26-v23 лютого у Херсонському факультеті ОДУВС – закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання, на території якого, зважаючи на специфіку закладу, діє жорсткий пропускний режим, пропускали всіх бажаючих і навіть документів не питали. Річ у тім, що в цей день у закладі проводилися два важливих заходи: перший – це регіональний турнір з рукопашного бою за участі близько 80 спортсменів, а другий – день відкритих дверей, які проводилися в рамках профорієнтаційної роботи та підготовки до вступної кампанії 2019 року.

Поки у великій спортивній залі вирували недитячі пристрасті, в актовій залі проходила зустріч з керівництвом та працівниками факультету, фахівцями управління кадрового забезпечення ГУНП в Херсонській області, на якій обговорювалися питання щодо особливостей отримання вищої юридичної освіти в Херсонському факультеті – єдиному в області закладі зі специфічними умовами навчання. В стінах факультету цього дня побували близько 70 потенційних абітурієнтів – учнів випускних класів шкіл, Херсонського обласного ліцею та їхніх батьків. Гостей вітали фіналісти фестивалю “Кубок сміху” команда факультету “Нова поліція”. Показові виступи з рукопашного бою, які продемонстрували курсанти 1-3 курсів, також викликали жвавий інтерес у глядачів. В рамках дня відкритих дверей усі присутні змогли побачити навчальні аудиторії, спальні приміщення та побутові кімнати, їдальню, буфет, спортивні зали, стрілецький тир. Для найбільш сміливих викладачі кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки провели майстер-клас з вогневої підготовки.

2img-d429b5cf7ece110d0c15c5cc237809b0-vУмови вступу до Херсонського факультету значно відрізняються від інших закладів вищої освіти. Під час вступних кампаній минулих років були випадки, коли через необізнаність абітурієнти втрачали можливість вступу на бюджетну форму навчання та вимушені були навчатися за контрактом. Для уникнення непорозумінь працівниками факультету постійно проводиться роз’яснювальна робота з цих питань. Найбільш ефективною ця робота виявляється під час “живого” спілкування в рамках днів відкритих дверей. Які предмети необхідно здавати під час ЗНО? Як проходять вступні випробування з фізичної культури? Який прохідний бал, достатній для вступу на навчання? Цей перелік питань далеко не вичерпний. Тому у абітурієнтів є можливість не тільки ще раз приїхати до Херсонського факультету (дні відкритих дверей тут будуть проводитися щомісячно в кожну останню суботу), але й скористатися консультаціями у телефонному режимі. Номера телефонів для довідок: 0552-39-50-92, 066-634-57-81, 050-783-87-81, 050-645-80-41.