День пам’яті полеглих у бою під Крутами

20200129_143232img-7c91b100ddcd89eff8069e51173d4341-vЩороку 29 січня в Україні проводять пам’ятні заходи на честь подвигу юних героїв. З цієї нагоди в Одеському державному університеті внутрішніх справ фахівцями факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Анною Сухарєвою та Русланом Щітинським було проведено лекційне заняття з курсантами 1-го курсу на тему: «День пам’яті полеглих у бою під Крутами» та забезпечено перегляд відеоматеріалів «Бій під Крутами. Захист Української держави».

«У січні 1918 року кілька сотень студентів зуміли зупинити просування багатотисячної армії, багато з них – ціною власного життя» – основне гасло лекції.

Бій під Крутами продемонстрував мужність українських бійців і зупинив наступ на Київ на кілька днів. Його підсумок для української сторони заведено вважати насамперед тактичною перемогою.