Булінг в шкільному середовищі

Представниця Одеського державного університету внутрішніх справ взяла участь в обласному веб-семінарі за темою: «Сучасні підходи до розбудови моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю» в умовах сучасних освітніх змін».

img-ba4be1c2ba13863325d81f03f027b3f8-vВеб-семінар проходив в режимі онлайн для керівників освітніх закладів м. Одеси та Одеської області на базі Комунального закладу вищої світи «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради». Під час якого  провідний фахівець відділу кадрового забезпечення університету  к.ю.н. підполковник поліції Алла Пишна провела міні-лекцію презентацію на тему «Булінг в шкільному середовищі», в ході якої були розглянуті наступні питання:

– нормативно-правові документи захисту прав та інтересів дитини, захисту дитини від насилля;

img-97940a49bbb9c88b2d3df8c39160759b-v– проведення превентивних заходів щодо профілактики негативних проявів у дитячому середовищі;

– права та обов’язки батьків по вихованню та розвитку дитини;

– органи та установи, на які покладається здійснення заходів із запобігання насильству в сім’ї;

– відповідальність кривдника за вчинення насильства в сім’ї.

Крім цього було презентовано Одеський державний університет внутрішніх справ, як один з найкращих закладів вищої освіти системи МВС України. З метою профорієнтаційного інформування школярів шодо можливостей здобуття вищої освіти в університеті запрошено всіх бажаючих відвідати Дні відкритих дверей вишу.