Бінарне заняття з адміністративної відповідальності

ggg04 жовтня професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ Олегом Коропатовим було проведено бінарне семінарське заняття з курсантами 203 навчального взводу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності на тему: «Поняття та ознаки адміністративної відповідальності» за участю інспектора спецпідрозділу “Шторм” підполковника поліції Сергія Вагнера.

Під час проведення заняття курсантами було проаналізовано загальні засади адміністративної відповідальності. Особливий інтерес аудиторії викликали цікаві приклади з практичної діяльності, наведені Сергієм Вагнером.

Тож, семінарське заняття пройшло у жвавій дискусії та допомогло закріпити теоретичні знання практичними прикладами.