Бінарне заняття для студентів факультету № 4

????????????????????????????????????19 червня професором кафедри державно-правових дисциплін Одеського державного університету внутрішніх справ Оленою Мошак спільно з головою асоціації присяжних України доктором наук державного управління, професором С.Є. Саханенком проведено бінарне лекційне заняття для студентів 2-го курсу факультету № 4 на тему: «Конституційно-правовий статус органів судової влади в Україні».

????????????????????????????????????Під час заняття розглядалися особливості формування та діяльності органів судової влади, організація системи судів, їхні функції та повноваження.

????????????????????????????????????Запрошений лектор детально зупинився на характеристиці конституційного принципу участі народу у здійсненні правосуддя, охарактеризував механізм залучення присяжних до участі у судовому процесі, визначив актуальні напрямки вдосконалення цього інституту в Україні.

Особливу увагу студентів привернули питання, пов’язані з формуванням корпусу присяжних, забезпеченням дієвості конституційно-правових гарантій їхньої діяльності, а також вдосконаленням правової відповідальності за порушення законодавства у цій сфері.