Взаємопідтримка та взаємодопомога між закладами вищої освіти системи МВС України

В умовах війни надзвичайно актуальною і важливою є взаємопідтримка та взаємодопомога між закладами вищої освіти системи МВС України.

Одеський державний університет внутрішніх справ черговий раз відкликається на запит Донецького державного університету внутрішніх справ, який наразі передислоковано до м. Кропивницький.

Так, кафедрою адміністративної діяльності поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності за сприяння проректора державного університету Максима КОРНІЄНКА зібрано та надіслано кафедрі адміністративно-правових дисциплін Донецького державного університету внутрішніх справ комплект навчально-методичної літератури, необхідної для забезпечення якісної підготовки майбутніх поліцейських.

Об’єднання зусиль для допомоги один одному наближує нас до спільної перемоги.