Кафедра оперативно-розшукової діяльності

1457521885_1-1Продовжувачем славетних традицій наукового забезпечення правоохоронної діяльності, фундаментальної теоретичної та практичної підготовки майбутніх працівників оперативних підрозділів Національної поліції України є один із провідних структурних підрозділів університету – кафедра оперативно-розшукової діяльності.

1403512935_img_9282Свою історію кафедра розпочинає з 1990 року, коли її було створено на базі циклу спеціальних дисциплін як базовий структурний підрозділ  закладу вищої освіти. За різні часи на кафедрі працювали дійсні професіонали своєї справи, а нині ветерани органів внутрішніх справ – Водько Микола Петрович, Горелкін Георгій Володимирович, Грохольський Володимир Людвигович, Гурьєв Валерій Степанович, Кіцул Анатолій Павлович, Красноперов Сергій Олексійович, Черкавський Микола Васильович, Швецов Юрій Іванович, які внесли значний вклад у підготовку кваліфікованих спеціалістів для оперативних підрозділів органів внутрішніх справ України. img_4753_novyj-razmerЗдійснюючи підготовку кадрів для підрозділів кримінальної поліції, перш за все карного розшуку, кафедра пишається своїми випускниками різних часів, серед яких є генерали, керівники органів внутрішніх справ та оперативних підрозділів, в тому числі й на рівні центрального апарату та ГУНП, УНП в областях.

В теперішній час кафедра незмінно на високому рівні здійснює навчально-виховну та методичну діяльність за освітніми ступенями «бакалавр», «магістр» з курсантами та студентами усіх факультетів університету, а також проводить плідну науково-дослідну роботу.

Контакти:

м. Одеса, вул. Успенська, 1.

E-mail: ordodessa@ukr.net