Відділення зв’язків з громадськістю

Конструктивний діалог є запорукою успіху.

Саме тому відділення зв’язків з громадськістю Університету спрямовує свою діяльність на забезпечення та налагодження діалогу з населенням, громадськими організаціями, трудовими колективами як в Україні, так і за кордоном.

Працівники відділення співпрацюють з українськими та міжнародними ЗМІ, Національною спілкою журналістів України, а також проводять консультативну роботу у напрямку профорієнтації.

ЗАВДАННЯ

— забезпечення участі представників засобів масової інформації в брифінгах, прес-конференціях, зустрічах з редакційними колективами, інших публічних заходах;

— висвітлення заходів, що проводяться в університеті, шляхом підготовки та розповсюдження прес-релізів, фото та відео сюжетів, організації відповідей на запити редакцій засобів масової інформації;

— надання допомоги інформаційним агентствам, телерадіокомпаніям, друкованим засобам масової інформації, інтернет-виданням, творчим організаціям, підприємствам та установам в інформуванні населення про діяльність університету;

— виготовлення та розповсюдження інформаційно-рекламної продукції, фото- та відеоматеріалів, що популяризують діяльність університету, сприяють формуванню позитивного іміджу працівника поліції.

Контакти:

м. Одеса, вул. Успенська, 1