ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ

dhdhdh

Наказом МВС України від 30.03.2018 № 259 «Про організаційно-штатні зміни в МВС» оголошені зміни у штатах Одеського державного університету внутрішніх справ. Наказом ОДУВС МВС України від 13.04.2018 № 114 «Про оголошення переліку змін у штатах університету»  у Херсонському факультеті створено центр первинної професійної підготовки.

Штатна чисельність Центру складає 5 посад, які утримуються за рахунок коштів державного бюджету, у тому числі педагогічний склад – 4 посади. Разове наповнення перемінного складу досягає 120-ти осіб. Протягом 4-х місяців поліцейські, яких вперше прийнято на службу в поліції, проходять первинну професійну підготовку в Центрі за 5-ма категоріями: слідчі, оперуповноважені карного розшуку, інспектори сектору реагування патрульної поліції, інспектори ізолятору тимчасового тримання, молодший склад поліції.

Навчально-матеріальна база Центру розташована на території Херсонського факультету, де розміщено 1 навчальний корпус, до складу якого входять: 5 навчальних аудиторій, клас комп’ютерної техніки, який ефективно використовується для проведення практичних занять та складання екзаменів. У ньому функціонує 2 спортивні зали для проведення занять з фізичної підготовки та тактики самозахисту, один стрілецький тир для стрільби з пістолету, стройовий плац.

Активно використовується навчальний полігон «Тактичне містечко». При проведенні практичних занять на навчальному полігоні відпрацьовуються алгоритми дій працівників поліції у різних ситуаціях, максимально наближених до реальних.

В Центрі функціонує їдальня на 120 посадкових місць, лазня та пральня.

детская стоматология отзывырелевантная