Проректор університету

4675487

Кузніченко Сергій Олександрович

Народився 13 травня 1974 року в м. Харкові.

З 1991 по 1993 роки навчався в Харківському інституті радіоелектроніки імені академіка М.К. Янгеля. У 1998 році закінчив з відзнакою Університет внутрішніх справ (м. Харків), у 2007 році – Сумський національний аграрний університет за спеціальністю «адміністративний менеджмент».

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1993 році. Після закінчення університету працював на посаді дільничного інспектора міліції МВМ № 1 Дзержинського РВ ХМУ УМВС України в Харківській області.

У 2001 році достроково захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю «Теорія управління; адміністративне право і процес; фінансове право».

З червня 2001 року по травень 2006 року перебував на посадах старшого викладача кафедри управління в ОВС, начальника магістратури, а згодом начальника факультету № 3 Національного університету внутрішніх справ.

У 2004 році отримав вчене звання доцента.

У травні 2006 року призначений на посаду начальника кафедри адміністративного права та процесу Кримського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ. З вересня 2008 року – заступник начальника Кримського юридичного інституту Одеського державного університету внутрішніх справ з наукової роботи.

У 2010 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю «Адміністративне право і процес; фінансове право, інформаційне право».

У 2011 році отримав вчене звання професора.

З серпня 2011 по вересень 2015 року перебував на посаді першого проректора, а згодом – проректора Одеського державного університету внутрішніх справ.

У 2015 році призначений завідувачем сектору Інституту Законодавства Верховної Ради України, а з квітня 2016 року – головним науковим співробітником Інституту Законодавства Верховної Ради України.

З жовтня 2018 року призначений на посаду проректора Одеського державного університету внутрішніх справ.

Має більше 200 наукових праць. Під його керівництвом захищено 1 дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук та 18 дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

За сумлінне ставлення до виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався відомчими нагородами.