Зустріч випускників 1988 року

????????????????????????????????????????????????????????????????????????8 вересня Одеський державний університет внутрішніх справ гостинно відкрив двері для випускників 1988 року.

Сьогодні випускники нашого вишу з багатим стажем юридичної діяльності складають еліту професійних кадрів у державних органах, органах судової влади, прокуратури, правоохоронних органах тощо.

Поспілкувавшись з керівництвом університету, присутні дізнались про бурхливе життя нашого закладу вищої освіти: позитивні зміни за 5 років,???????????????????????????????????????????????????????????????????????? плани на майбутнє, наукові досягнення та творчі здобутки його вихованців і викладачів. Також проінформовано про підготовку поліцейських, факультети вишу та Академію поліції.

Завдяки зустрічам випускників різних років випуску відбувається сплетіння поколінь та обмін життєвим і професійним досвідом.

Випускники побажали університету подальшого розвитку, успіхів в усіх напрямах діяльності, а працівникам, курсантам і студентам – наслідувати та примножувати кращі традиції закладу вищої освіти.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????