Обговорення діяльності ветеранської організації вишу

img_7305Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін зустрівся з головою первинної ветеранської організації ОДУВС полковником міліції у відставці Іваном Мазуренком.

img_7303Під час спілкування очільник вишу звернув увагу на питання соціальної захищеності ветеранів університету, а також надання допомоги тим, хто її потребує.

Також в ході зустрічі було обговорено підготовку до проведення урочистих заходів з нагоди 98-ї річниці з дня заснування навчального закладу.

Ректор університету запросив голову первинної ветеранської організації та усіх ветеранів вишу до участі в урочистостях, які відбудуться 27 лютого о 15.00 у Будинку офіцерів за адресою: вул. Пироговська, 7/9.

Разом з цим, очільник вишу запропонував керівнику ветеранської організації університету брати участь у ректоратах з метою обговорення нагальних питань життєдіяльності закладу вищої освіти.