Зустріч ректора університету із завідувачем кафедри мовної підготовки вишу

photo5429302029441938250Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін провів зустріч із завідувачем кафедри мовної підготовки вишу кандидатом філологічних наук, доцентом Оленою Ситько та професором кафедри кандидатом педагогічних наук Аллою Бочевар.

Питання, які обговорювалися, стосувалися напрямків вдосконалення вивчення англійської мови в університеті з урахуванням сучасних інноваційних методик, популяризації англійської мови серед курсантів університету, проведення додаткових занять з вивчення англійської мови для майбутніх офіцерів поліції, а також створення на базі університету мовного центру з подальшим отриманням сертифікатів рівнів володіння англійською мовою А2 – С2.

photo5429302029441938249«Враховуючи вимоги сьогодення, кожен поліцейський повинен знати англійську мову, як основну мову міжнародного спілкування. Це значно підвищить якість роботи поліції, дасть змогу вільно спілкуватися з іноземцями, дізнаватися більше про нові методи розкриття правопорушень, які використовуються в інших країнах», – зазначив ректор університету.

Своєю чергою, завідувач кафедри Олена Ситько відмітила, що одне з головних завдань кафедри – мотивувати курсантів та студентів до вивчення англійської мови, яка є однією з важливих складових їх майбутньої професійної діяльності.