ЗУСТРІЧ КУРСАНТІВ З ПРАКТИЧНИМ ПРАЦІВНИКОМ ПОЛІЦІЇ НА СЕМІНАРСЬКОМУ ЗАНЯТТІ З АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРАВА

26 квітня на семінарському занятті з навчальної дисципліни «Адміністративне право» курсанти 2-го курсу факультету № 3 зустрілися з дільничним офіцером поліції сектору превенції Приморського ВП м. Одеси Головного управління Національної поліції в Одеській області старшим лейтенантом поліції Султаніє Мусаєвою. Семінарське заняття професора кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ к.ю.н., доцента підполковника поліції Катерини Рудой проводилося на тему «Суб’єкти адміністративного права».

Під час семінарського заняття розглядалися питання адміністративно-правового статусу суб’єктів адміністративного права, його основних елементів, названо критерії класифікації суб’єктів адміністративного права, а також надано характеристику адміністративної дієздатності, правоздатності та деліктоздатності суб’єктів адміністративного права.

Так, Султаніє Мусаєва розповіла курсантам про адміністративно-правовий статус Національної поліції України, назвала систему поліції, визначила статус поліцейських відповідно до адміністративного законодавства України, охарактеризувала основні принципи діяльності поліції, права та обов’язки поліцейських, визначила їх спеціальні повноваження, а також зазначила особливості відповідальності поліцейських. Окрему увагу приділено Дисциплінарному статуту Національної поліції України.

Заняття пройшло цікаво, зустріч з практичним працівником викликала у курсантів багато запитань щодо окремих напрямків діяльності поліцейських, залишила нові враження.