ЗУСТРІЧ КУРСАНТІВ З ПРАКТИЧНИМ ПРАЦІВНИКОМ ПОЛІЦІЇ НА ЛЕКЦІЇ З АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРОЦЕСУ

27 вересня на лекційному занятті з навчальної дисципліни «Адміністративний процес» курсанти 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Одеського державного університету внутрішніх справ зустрілися з дільничним офіцером поліції сектору превенції Приморського ВП м. Одеси Головного управління Національної поліції в Одеській області старшим лейтенантом поліції Султаніє Мусаєвою. Бінарна лекція професора кафедри адміністративного права та адміністративного процесу к.ю.н., доцента підполковника поліції Катерини Рудой проводилася на тему «Провадження у справах про адміністративні правопорушення».

lПід час інтерактивної лекції названо правові основи провадження у справах про адміністративні правопорушення, основні та додаткові стадії провадження, його строки, розглядалися питання адміністративно-правового статусу суб’єктів та учасників провадження, названо критерії класифікації на види проваджень у справах про адміністративні правопорушення, а також надано характеристику окремим видам проваджень.

Так, Султаніє Мусаєва розповіла курсантам про підвідомчість справ про адміністративні правопорушення Національній поліції України, назвала види проваджень у справах про адміністративні правопорушення, особливості їх розгляду та винесення по них рішень відповідно до адміністративного законодавства України, охарактеризувала основні принципи діяльності поліції, права та обов’язки поліцейських, визначила їх повноваження.

Лекція пройшла цікаво, викликала у курсантів багато запитань щодо розгляду справ про адміністративні правопорушення, що вчинені неповнолітніми, особливостей ідентифікації особи, яка вчинила адміністративне правопорушення. Зустріч з практичним працівником поліції на лекції з адміністративного процесу залишила у курсантів нові враження.