Знайомство школярів з професією поліцейського

img-74696b13a48e6b0371d1a6acca3ff522-vimg-4e5a1ae5e8558248cd7d44372ef1bc91-vУ період з 27 по 30 січня, в рамках акції «Відвідай рідну школу», курсанти 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування рядові поліції Ребрик О.О., Сушинець Х.О. та Масленнікова К.О. провели профорієнтаційні заходи у Миргородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 ім. І.А. Зубковського Миргородської міської ради Полтавської області, загальноосвітній середній школі І-ІІ ступенів с. Надиби Старосамбірського району Львівської області,  Мирнівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вилківської міської ради Одеської області.

З учнями старших класів проведено консультацію щодо здобуття вищої освіти та умов вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ, особливостей навчання, термінів та перспектив працевлаштування, а також складових підготовки висококваліфікованих фахівців для підрозділів Національної поліції України.