Змагання з гирьового спорту в ОДУВС — ОДУВС
×

Змагання з гирьового спорту в ОДУВС

2 червня в спортивному комплексі Одеського державного університету внутрішніх справ відбувся III Відкритий Кубок з гирьового спорту та командна першість факультетів Одеського державного університету внутрішніх справ.

img_5506На спортивне змагання зібралось близько 80 спортсменів зі всієї Одеської області. Були присутні проректор Одеського державного університету внутрішніх справ Олександр Ніколаєв; виконуючий обов’язки завідувача кафедри спеціальної фізичної підготовки ОДУВС майор поліції Юрій Коломієць; заслужений тренер України,  віце-президент Одеської обласної федерації самбо, майстер спорту України Володимир Домніцак; заслужений тренер України, майстер спорту України міжнародного класу, суддя міжнародної категорії Дмитро Полозенко; тренер Нерубайського Навчально-виховного комплексу Павло Корпіченко; Перший голова Одеського обласного осередку Союзу гирьового спорту України Костянтин Черненко.

img_5517Організаторами змагань стали Одеський обласний осередок Союзу гирьового спорту України та Одеський державний університет внутрішніх справ.

img_5541Усі спортсмени продемонстрували неперевершені навички, які захоплювали погляди звичайних глядачів. Змагання проходили як серед юнаків та дівчат, так і серед дорослих та складали такі види програм як «двоборство», «довгий цикл», «ривок» та «естафету».

Тож, серед юнаків та дівчат:

у ваговій категорії 63 кг — курсант 2-го курсу факультету  № 2 Січкар Володимир посів 3-є місце;

img_5531у ваговій категорії 58+ кг у  програмі «ривок» — курсант 1-го курсу факультету № 3 Комісарова Олександра посіла 2-ге місце.

img-f7a09eb4d007fe3be099d7f6c138b1ac-vСеред дорослих:

у ваговій категорії 58 кг у програмі «ривок гирею 12 кг» — курсант 2-го курсу факультету № 3 Чуприна Вікторія посіла 2-е місце, курсант 2-го курсу факультету № 3 Міхаревич Наталія посіла 3-є місце;

у ваговій категорії 68 кг у програмі «ривок гирею 12 кг» — курсант 2-го курсу факультету № 3 Дерев’янко Дар’я посіла 1-е місце;

у ваговій категорії 68+ — у програмі «ривок гирею 12 кг» — курсант 1-го курсу факультету № 3 Комісарова Олександра посіла 1-е місце, курсант 2-го курсу факультету № 3 Бурлака Анастасія посіла 2-е місце;

img_5555у ваговій категорії 58 кг у програмі «ривок гирею 16 кг» — курсант 3-го курсу факультету № 3 Стрілецька Ірина посіла 1-е місце;

у ваговій категорії 68 кг у програмі «ривок гирею 16 кг» — курсант 3-го курсу факультету № 3 Болтянська Анастасія посіла 2-ге місце;

у ваговій категорії 68+ кг у програмі «ривок гирею 16 кг» —  студент 3-го курсу факультету № 4 Якубська Наталія посіла 1-ше місце.

img_5553У програмі «двоборство»:

у ваговій категорії 63 кг — курсант 3-го курсу факультету № 3 Заікін Віктор посів 1-ше місце, курсант 1-го курсу факультету № 2 Січкар Володимир посів 2-е місце;

img_5545у ваговій категорії 73 кг — курсант 2-го курсу факультету № 3 Черепанов Вадим посів 1-е місце, курсант 1-го курсу факультету № 3 Долінський Дмитро посів 2-е місце, студент 2-го курсу факультету № 4 Щерба Євген посів 3-є місце;

у ваговій категорії 78 кг — курсант 1-го курсу факультету № 2 Чумаченко Юрій посів 1-ше місце;

img_5509у ваговій категорії 85 кг — курсант 2-го курсу факультету № 3 Грибенча Дмитро посів 2-е місце, студент 4-го курсу факультету № 4 Сухомлінов Максим посів 3-є місце;

у ваговій категорії 95 кг — курсант 2-го курсу факультету № 3 Гребенюк Костянтин посів 1-е місце, курсант 2-го курсу факультету № 2 Паскар Олександр посів 2-е місце, курсант 1-го курсу факультету № 1 Гавриленко Микита посів 3-є місце;

img_5563у ваговій категорії 95+ кг — старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Проскурня Євгеній посів 1-ше місце, студент 3-го курсу факультету № 4 Жовнір Сергій посів 2-е місце, курсант 2-го курсу факультету № 1 Олексюк Кіріл посів 3-є місце.

У дисципліні «естафета» 1-е місце здобула команда Дитячого будинку «Перлинка», 2-е – команда ОДУВС, 3-є – команда Військової Академії.

img_5521У командному заліку серед факультетів перше місце посіла команда факультету № 3, друге місце здобула команда факультету № 2, третє – команда факультету № 4.

У командному заліку серед юнаків та дівчат перше місце посіла команда Нерубайського навчально-виховного комплексу, друге місце — за командою Дитячого будинку «Перлинка», третє – команда ОДУВС.

Серед дорослих – перше місце посіла команда Одеського державного університету внутрішніх справ, друге місце — за Військовою академією, третє – Дитячий будинок «Перлинка».

Тож, бажаємо нашим спортсменам самовдосконалюватися і здобувати ще більше перемог.

img_5501 img_5508 img_5503 img_5516 img_5542 img_5526   img-81eb4f6c45cc8c9a5aa0656f911928fc-v img-87ac328367d2c43522d7e3654533195b-v img-e83d1201f1f69ec94a0a17968df787e9-vimg-0e65e95626a873d8e87daea7f9a507da-v