logologo
Збірна команда ОДУВС – переможець змагань з легкої...

Збірна команда ОДУВС – переможець змагань з легкої атлетики

16 квітня відбулися змагання з легкої атлетики серед колективів фізичної культури на першість Одеської обласної організації ФСТ "Динамо" України.

У змаганнях взяли участь 12 команд колективів фізичної культури. У програмі змагань - біг на 1000 м, 3000 м і 5000 м.

1.JPG

Серед збірних команд 1-ше місце виборола команда Одеського державного університету внутрішніх справ.

2.JPG

В особистій першості серед чоловіків:

на дистанції 1000 м

- 1-ше місце посів Лісніченко Сергій, курсант Херсонського факультету;

- 2-ге місце виборов Музика Сергій, студент інституту права та безпеки;

на дистанції 3000 м 2-ге місце посів Пересунько Володимир, курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування;

на дистанції 5000 м 2-ге місце посів Пересунько Павло, інспектор відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ.

3.JPG

Серед жінок:

на дистанції 1000 м 1-ше місце посіла Жураківська Яна, студентка інституту права та безпеки.

Переможці та призери змагань були нагороджені цінними подарунками та кубками.