Нагородження спортсменів університету...

Нагородження спортсменів університету

news-photo

Під час шикування ректор ОДУВС полковник поліції Дмитро Швець відзначив спортивні досягнення вихованців університету.

Так, за здобуту перемогу на Чемпіонаті Європи з гирьового спорту нагороджений курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Олексій Гатайло.

Також відзначено курсанта факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Богдана Мельника, який посів 1-ше місце на Чемпіонаті Одеської області з боксу.

Команда ОДУВС виборола перемогу на Чемпіонаті Одеської області з гирьового спорту. Від команди нагороду отримав курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Сергій Косовський.

За зайняте 1-ше місце в особистій першості на дистанції 2400 м в легкоатлетичному пробігу «Кубок Українського моря» нагороджений курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Володимир Пересунько. У загальнокомандному заліку збірна ОДУВС посіла 3-тє місце.