Засідання Вченої ради в ОДУВС

dsc_011025 листопада відбулося чергове засідання Вченої ради. Перед початком роботи ректор університету В.В. Аброськін вручив дипломи кандидата юридичних наук науково-педагогічним працівникам університету Голенко Ніні Миколаївні та Лефтерову Льву Васильовичу.

На порядок денний було винесено три питання.

dsc_0114Про стан науково-педагогічної діяльності докторантури та аспірантури доповіла т.в.о. завідувача докторантури та аспірантури кандидат юридичних наук Ірина Теслюк.

Про діяльність спеціалізованих вчених рад університету доповіли учений секретар спеціалізованої вченої ради СРД 41.722.02 кандидат юридичних наук, професор Смоков С. М., учений секретар спеціалізованої вченої ради Д 41.884.04 кандидат юридичних наук, доцент Заєць О. М., учений секретар спеціалізованої вченої ради СРК 41.722.01 кандидат психологічних наук, доцент Ростомова Л. М.

Про результати проведеного дослідження на здобуття наукового ступеняdsc_0097 доктора наук розповів завідувач кафедри адміністративної діяльності поліції кандидат юридичних наук, доцент Корнієнко М. В.

Також на засіданні було затверджено індивідуальні плани здобувачів та рекомендовано до друку наукові видання.

Наприкінці засідання ректор університету В.В. Аброськін, звернувшись до керівників підрозділів, закликав активізувати роботу профспілкової організації університету.