Заохочення працівників та курсантів університету

18 жовтня 2017 року на засіданні ректорату Одеського державного університету внутрішніх справ відбулось урочисте вручення працівникам та курсантам вишу нагород за сумлінне ставлення до виконання своїх службових обов’язків, активну участь у науковій роботі та громадському житті університету.

Відзнаки та дипломи вручив ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.

Так, від імені Одеської обласної організації профспілки атестованих працівників ОВС України за сумлінне ставлення до виконання своїх службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня захисника України Знаком пошани нагороджено лейтенанта поліції Андрія Зайця, слухача магістратури факультету № 1. Почесну відзнаку – медаль ІІ ступеня отримав капрал поліції Іван Чередніченко, курсант 3-го курсу факультету № 3.

За перемогу у відкритому кубку України з виду бойового мистецтва Макотокай карате з прикладного розділу ДОБРОВОЛЕЦЬ дипломом за 1-ше місце нагороджено рядового поліції Анну Безусову, курсанта 2-го курсу факультету № 2.

Разом з цим, очільник вишу привітав працівників, які відзначали Дні народження, побажавши їм міцного здоров’я, благополуччя, творчої наснаги та родинного затишку.

У свою чергу за сумлінне ставлення до виконання своїх службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня захисника України голова Одеського регіонального відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації Іван Константінов вручив почесний знак «За мужність та професіоналізм» ІІІ ступеню майору поліції Майї Бардовій та капітану поліції Марині Славинській, ад’юнктам денної форми навчання докторантури та аспірантури ОДУВС.