Заняття з практичним працівником для слухачів курсів короткострокового підвищення кваліфікації

22 жовтня заступником начальника ГУНП в Одеській області полковником поліції Іваном Іщенком, який працює зовнішнім сумісником на кафедрі адміністративної діяльності поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності на посаді доцента кафедри, проведено заняття на тему «Складання процесуальних документів. Порядок складання адміністративних матеріалів. Використання логістичних пристроїв у службовій діяльності. Алгоритм введення інформаційно-телекомунікаційних систем Інформаційного порталу Національної поліції» за сприяння відділу післядипломної освіти на курсах короткострокового підвищення кваліфікації для працівників реагування патрульної поліції.

roo rpo rp