ЗАЛУЧЕННЯ ПРАКТИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ДО ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

2324 жовтня професором кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції кандидатом юридичних наук, доцентом Сергієм Албулом проведено бінарне практичне заняття з курсантами 4 курсу університету за участю працівника практичного оперативного підрозділу.

У занятті брав участь оперуповноважений відділу кримінальної поліції ГУНП в Миколаївській області капітан поліції Микола Кальчук.

Під час заняття курсанти вирішували ситуаційні завдання, які були взяті з досвіду роботи практичних підрозділів, що дозволило поєднати набуття практичних навичок з отриманими теоретичними знаннями.

4Крім цього, працівник оперативного підрозділу поділився з майбутніми поліцейськими власним досвідом та відповів на численні запитання.

Слід зазначити, що залучення працівників практичних підрозділів до проведення занять стало традицією для кафедри оперативно-розшукової діяльності університету.