Заходи із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», наказу МВС від 28 грудня 2020 року № 912 «Про запровадження заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», листа Департаменту персоналу МВС України від 24 грудня 2020 року № 44203/22-2020 в університеті запроваджено ряд протиепідемічних заходів.

Так, передбачено застосування гнучкого режиму роботи для працівників університету, організацію роботи в режимі реального часу через Інтернет, дистанційної роботи працівників з урахуванням особливостей виконуваних ними завдань і функцій та можливостей виконання ними функціональних обов’язків (посадових інструкцій) у повному обсязі.

Проведення нарад зі службових питань, селекторних або дистанційних нарад буде відбуватися з дотриманням установлених обмежувальних протиепідемічних заходів.

Разом з цим, відділенню документального забезпечення, відділенню комп’ютерного та програмного забезпечення доручено забезпечити користувачам підключення та безперервний дистанційний доступ до системи електронного документообігу в університеті.

У період з 04 до 24 січня 2021 року освітній процес для здобувачів освіти буде здійснюватися в дистанційному режимі з їх перебуванням за місцем постійного мешкання.